02.08.2014

על הבוקר אני שומעת על ניסיון פיגוע בצפון הרצועה.                                                                                                                                                                                                                                                                                               אני יודעת שאתה שם. אני מזהה את הנעליים של החיילים. אבא שלך אומר ש-  no news good news
אבל אני לא שקטה.מחפשת אותך בצילומים של ערוץ 10..מתפללת בלב שיגמר טוב.
אהוב שלי, אם רק היית יודע כמה אנשים דואגים לך, מתפללים לשלומך, מתעניינים, מבקשים לעזור היית גאה כל כך. אתה, שתמיד מלמד אותי לראות את חצי הכוס המלאה ולחשוב חיובי..אתה שכל כך מאמין בטוב שנמצא בכל אחד ואחד- היית מתגאה בעם שלך שמוכיח פעם אחר פעם שברגעים קשים יש אחווה הדדית ותמיכה.
אם רק היית רואה כמה אנשים התגייסו אמש להביא חבילות שי למתחם בית הכנסת כדי שמחר יערמו ויהיו בדרך אליך. בדקתי שיש שם במבה עם חלבה שאתה אוהב. אני, שלא כהרגלי, ניצלתי את ההתכנסות לתפילת מעריב וביקשתי שיתפללו לשובך לשלום.                   כולם מכירים אותך שם ואוהבים אותך.אפשר שלא?
כולך קרן אור זורחת, חיוך שכולו טוב, לב ענק שכולו אהבה ונתינה אינסופית.
שמתי תמונה שלך עם אבא בדף שלי כדי שכולם יבינו עד כמה אתה יחיד ומיוחד. לוקחת בחשבון שאתה, עם כל הצניעות שלך,קצת תכעס ..אבל מה לעשות אם אמא שלך קצת “איבדה את זה” מאז חמישי?
נתלית בשברירי מידע, באמונות טפלות שביום יום הייתי מסננת בביטול…מנשקת את מסך המחשב שלי שבו אתה מככב עם החיוך הממיס הזה…מחייכת כשאני חושבת על מה שהיית אומר אם היית רואה אותי…
תקרא לי שוב “חיים שלי” ו”כפרה שלי”, תצחק בקול רם ומרגיע..
טוליק, טוליק, הדמעות יורדות מעצמן למרות שממש לא רציתי להשבר גם היום. יכולות לתרום משמעותית לעליית מפלס הכנרת..
אוהבת אותך כל כך. מקווה שאתה מרגיש ויודע. רק תחזור

יום שני בבוקר.
הוא התקשר!!!!!!!!!!!!!!!
הכל בסדר!!!!!!!!
אי אפשר לתאר את ההקלה..אי אפשר…

הצטרפו לרשימת התפוצה:

תגובות פייסבוק

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *